Březen 2011

Ohayō ... ♥)

15. března 2011 v 10:01 | K. |  My Diary
Dobré ráno,jak se máte? Ehm .. já příšerně a to ze dvou věcí. Řeknu vám jen jednu,ta druhá by vás stejnak nezajímala.)
Jde tedy o Japonsko -> srdce mangy a anime. Víš,docela mě to ranilo. Tsunami,každou chvilku zemětřesení,sopka a ještě jaderný elektrárny .. Proč? Sakra,proč se musí útočit na zemi,kterou mám ze všeho nejraději? Kdyby nebylo jí,nemusela bych nikdy začít kreslit mangu.
Bylo mi tak deset let a já sbírala takovéty časáky o zemích a četla si je. Bavilo mě tehdy se dozvídat něco o jiných kulturách. Potom jsem narazila na Japonsko a na Mangu. Docela se mi to zalíbilo a tak jsem to začala i kreslit.
Vím,že těmihle bláboly asi Japonsku nepomůžu,ne nepíšu to sem,aby bylo vidět,jaký jsem citlivý člověk a že s nimi soucítím. Ale ho*no,jak můžou někteří lidé psát statusy o Japonsku,když jim to nijak nepomůže? Myslíte,že já jich nelituju?! Jak jen můžou napsat,že s nimi soucítí,když mají kde spát,co jíst a co pít? Co by dali teďkon za to Japonci? NO?
Přemýšlím jak jim pomoct,pošlu asi nějaký peníze na jejich pomoc,prosím ty co mají aspoň trochu rádi Japonce,tak ať také něco pošlou .. Thank You. Your K.

Spring Photoshoot/Colection

14. března 2011 v 21:45 | K. |  Me
Tak,jak už jsem vám dopoledne psala,pokouším se vytvořit jarní kolekci/photoshooty (Nevěděla jak to nazvat,za to se omlouvá,byla uchvácená,jak dokáže krásně udělat linky.*)
Takže,abyste toto pochopily. V mém podání jaro znamená u mě ožívání toho,co celou dobu bylo schováno pod tou kupou sněhu. Takže se objevuje velké množství zářivých a veselých barev. Je jich pár, moc se mi to nepovedlo,ale tak bylo to poprvé,něco dobrého jsem si z toho určitě odnesla. ;)

Getting ready to shoot myself for Spring collection

14. března 2011 v 10:14 | K. |  My Diary
Tak,už jen ty stíny, .. Sakra! Zase vedle! Tohle tu už máme půl hodiny. :D
Proč? Zaprvé - má nešikovnost a zadruhé má snaha vytvoření jarní kolekce. Né ,že bych se nudila,ale chtěla jsem to vždycky zkusit.. Takže nejdřív dodělat makeup,potom na sebe oblečení,foťák nabitej - bezva,už se může za chvíli začít. Jak jinak využít prázdnin,že? ;)
Jinak sem určitě ještě něco přidám,nějakou tu radu. Tak držte mi palce .. Your K. ;)

The List of my Stories

12. března 2011 v 11:36 | K. |  Faded rainbow
Tak,víte,že tenhle blog se drží celej měsíc a já ještě neudělala na něm pauzu,delší než týden? (Což se u minulých stávalo.) Takže to chce taky nějak i oslavit! ;) Stojím tu před váma totiž z vypracovaným listem povídek,které chci v blízké době uveřejnit. (Nějaké jo. :D)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Takže,ZDE jsem vám vypracovala takový ten seznam šesti povídek. Nevím,kterou začít,takže dyžtak pište do komentářů,který ten název se vám zamlouvá nejvíc. Byla bych za to moc vděčná. :D Nechci načít všech šest,přece by se mi to jen pletlo. :D
Jinak proč přidávám do rubriky s úspechy? Přece je to jen ten úspěch,když se k něčemu dokopu,já se totiž nidky do nečeho většího nepouštím. ;) Your K.

Už jen pár minut dělí od týdeních prázdnin.))

11. března 2011 v 13:25 | K. |  My Diary
Tak,už jen pár minut a začínají nám jarní prázdniny! Nehorázná natěšenost,že tenhle den ve škole ukončím.. Ani nevíte,jak jsem byla na drnech (až tužky ona lámala) jak byla nervózní z písemky z matiky a ještě ta nervozita ,že mě učitelka vyzkouší z přírodopisu .. Já nemohla ani dýchat! :D Jinak co teď děláte? Taky máte prázdniny? ;) Už končíme,tak já teda letím. ;) .. Your K.

Omg. This is not easy my Friend.

9. března 2011 v 18:11 | K. |  My Diary
Do not complain to life, complain to those people that they're harder to do when.My words.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ano,udělala jsem si čas,abych sem aspoň něco napsala. Jó už se chovám líp co se týče předešlého článku. Je to lepší,věřte. ;)
Jinak jak to u mě vypadá? No dneska jsem se šla aspoň projít. Nejen,že jsem šla si vyřešit své resty,ale byla chvilku na mých oblíbených místech,kde se zastavuje čas. Není špatné prostě jen zavřít oči,na nic nemyslet a užívat si klidu,zvlášť když máte rušné období,kdy po vás chce každej něco. Jinak jak se máte? Příští týden máme jarní prázdniny,takže určitě napíšu a určitě zveřejním nějakou tu povídku,co pro vás dlouho připravuju. Mějte se pěkně .. Your K.

Goose K.

8. března 2011 v 14:47 | K. |  Me
Omlouvám se za mou neaktivitu. Nemám za potřebí tu pořád sedět,zvlášť když mě nenavštěvují nápady,inspirace či pozitivní nálada. Samozřejmě mám ty dny,kdy se musím opravdu zamyslet nad sebou,co dělám a jak se chovám. Opravdu dělám mnoho věcí,které jsou až zbytečné,jako třeba vyrušování v hodinách kvůli pár kravinkám. Opravdu to za to nestojí,když nesprdnou vás,ale vaší kámošku. Dokonce jsem tak blbla,že jsem se až za to styděla,jaká jsem husička.
V prvním pololetí jsem se chovala jinak .. To,že jsem v pavilonu opic neznamená,že se opicí stanu .. Hopla.)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokusím se nechovat jako debil,dneska mi to v celku šlo,ale otázkou je,kdy si to uvědomí i ostatní,že se chovají blbě a že dělají spoustu zbytečných věcí? Řekněte si schválně co jste dneska o hodině dělali ... Your K.

Jessie J

6. března 2011 v 10:09 | K. |  Listen
Jessie J .. Anglická zpěvačka a skladatelka,která napsala texty Pro justina Timberlaka,Christinu Aquileru a pro Miley Cyrus. Tahle informace mě i docela udivila,nikdy bych neřekla,že písnička ,,Party in the USA,, je z jejích rukou. Každopádně můžu říct,že je velmi dobrá skladatelka i zpěvačka! Potvrdila to i v písničce ,,Price Tag,, kterou nazpívala s Bobem.
Jessie má šmrnc,líbí se mi,jak se obléká i jak zpívá. Co vám?
1. Je teda písnička,kterou už jsem napsala Price Tag ;)
2. Je Do it like a Dude - písnička s úžasným rytmem
Pár informací zaznělo z fanouškovské stránky Jessie J,která je TADY.
Jaký je váš názor na Jessie? Your K.

Bonjour ♥

6. března 2011 v 8:40 | K. |  My Diary
Dobré ráno všem ♥ Vím,slibuju povídky a také se na nich nadále pracuje -> Důkaz ;)
Jo,je to vidět. :D Mám tam i ze 17. února .. Tu nevím jestli zveřejním,když je v hlavní roli homosexuál,však já to nechám na vás,chcete ji,nebo ne? :)
Jinak venku svítí sluníčko ♥ konečně! ;) Včera jsem si šla i zahrát po dlouhé době basket.
Sice jsem zjistila,že mi dost zlenivěli ruce,ale ten pocit,že pod váma nekřupe sníh a není vám zima je úžasný. ;) Ještě chybí teplota před 20°C a bude to dokonalý! ;) No už mě nebaví oxidovat v těch hadrech na zimu :D Posuďte sami ;)
Jinak co dneska chystám? Určitě zase přidám něco do rubriky Council, Budu se věnovat povídkám,ale neslibuju,že nějakou zveřejním .. Taky napíšu do Listen,o kom to bude,to je překvapením ;)
Musím otho hodně stihnout. Ve škole zkouší z látky,kterou jsme si nedopsali,píšeme test - nevíme z čeho .. Poděkovat můžu jen pár lidem,kteří tohle způsobili .
Jinak co budete dneska dělat vy? :) Your K.

1. Council - How To Dress

4. března 2011 v 18:32 | K. |  Council
Tak,tady vám nesu první rady. Tím však nechci nikomu říkat,že se obléká špatně,jen se chci podělit o pár rad a o pár zkušeností,které jsem už získala.
Proč jsem si vybrala zrovna jako první tohle? Proč né třeba radu jak si zlepšit známky? (Třeba,plácla jsem :D.) No,píše se mi o tom líp,i když ten název a ten článek vůbec může znít vtipně .. Jo,jo,vsadím se,že někdo to čte a vrtí u toho hlavou na důkaz autorčině nesmyslnosti,naivity a hlouposti .. Doufám,že to čte jiný druh člověka,toho zvědavého,co sem vloží i hezký komentář. :D
Nebudu ty hemzy prodlužovat a vrhnu se na věc.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------